پيام مديرعامل

باسلام وعرض ادب و احترام

حمل و نقل و جابجايي مسافر وبار شهري و بين شهري اعم از هوايي ، ريلي ، دريايي وجاده اي امروزه جزيي از زندگي ماست، گروهي از ما شغل اصلي و منبع درآمد خود را در سفر و مسافرت تعريف کرده ايم و لاجرم بايستي در اين مسير حرکت نماييم ، ولي براي برخي ديگر مسافرت نقش تکميل کننده شغل اصلي آنان را دارد و درهفته يا ماه بارها بايستي مسافرت نمايند و بسياري از ما نيز سفر را براي گردش وبازديد از مکانهاي مختلف و آشنايي با فرهنگ و رسوم ديگران و گذران زندگي در کنار دوستان يا خانواده انتخاب مينمائيم .
علاوه برا انسانها کالا و خدمات نيز به جابجايي و انتقال نياز دارند و بخش عمده اي ازصنعت زيربنايي حمل ونقل را تشکيل ميدهد به همين جهت حمل و نقل را شاهراه حياتي اقتصاد هر کشور مي نامند.
ضرورت استفاده از خدمات حمل و نقلي درهرنوع آن چنانچه بصورت اصولي برنامه ريزي شده باشد لذت سفر را افرايش ميدهد اما خطرات و مشکلات يک سفر خوب اعم از تهيه مقدمات سفر مسافري يا باري ( انتخاب شرکت ارائه دهنده خدمات ) برقراري ارتباط و خريد خدمات ( تهيه بليط يا بارنامه ) مشکلات طول سفر (عدم اطمينان از خدمات بين راهي دربخش مسافر و نگراني ازکافي نبودن پوشش هاي بيمه اي در بخش بار ) و خطرات فني در طول سفر باعث ايجاد استرس از ابتداء تا انتهاي سفر گرديده و مانع استفاده بهينه از يک برنامه ريزي شغلي يا تفريحي يا جابجايي کالا و خدمات براي ما ميگردد .
ما در سايت و اپليکيشن عبور برآنيم تا با استفاده ازتجارب اجرايي نزديک به دو دهه خود در بخش حمل و نقل مسافر و بار وهمچنين فعاليت موثر در صنعت مفرح گردشگري اعم از داخلي وبين المللي وهمچنين بهره برداري ازعلوم مختلف در بخش آي تي و تکميل تنوع خدمات هوايي ، ريلي ، جاده اي ودريايي بعنوان خدمتگزاري امين ،شرايطي را فراهم نماييم تا شما عزيزان در سفرهاي داخلي و خارجي خود بيشترين لذت و کمترين استرس را داشته باشيد.
گروه مديريتي و عملياتي عبور با کادري مجرب و تحصيلکرده و استفاده از اين توشه مهم ( تجربه) و مداقه در قوانين و مقررات حمل ونقل هوايي ، ريلي ، جاده اي و دريايي اعم از مسافر و بار و اخذ مجوزهاي لازم از مبادي ذيربط راه اندازي گرديده تا با ايجاد شرايط آسان خريد ، نظارت برعمليات حمل و نقلي و قبول مسئوليت درارائه خدمات بين راهي براي شما عزيزان در سراسر کشور شرايطي را فراهم نمائيم تا بيشترين لذت را از سفرخود و اعضاء خانواده ببريد و آرامش انتقال کالاهاي خود رابه ما بسپاريد و انتظار داريم با دريافت نظرات کارشناسانه خود درانجام هرچه بهتر اين مهم ياريگر ما باشيد. از اعتمادي که به ما کرده و برنامه ريزي سفر خود را به ما ميسپاريد صميمانه سپاسگزاريم و اميدواريم بتوانيم در افزايش لذت سفر براي شما و خانواده محترمتان خدمتگزار خوبي باشيم. باتجديد احترام و ادب مديرعامل