قوانين و مقررات سايت

لطفا قوانين استفاده از وبسايت را بدقت مطالعه نماييد. شروع استفاده شما از اين وبسايت، به منزله موافقت شما با قوانين اعلام شده براي استفاده از آن ميباشد.

وب سايت عبور طبق قوانين جمهوري اسلامي ايران،قوانين جرايم اينترنتي و مجموعهي قوانين و مقررات تجارت الکترونيکي فعاليت ميکند.

اطلاعات شخصي کـاربران در عبور کاملاً محرمانه اسـت. عبور تـمام تـلاش خود را براي محـافظت از اطلاعات شخصي کاربران ميکند. لـذا جهت حفظ حريم اطلاعات شخصي کاربران، کاربر بايد تعهد بدهد تا عامل تلاش جهـت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سـايت نبوده و هيچگونه معاونت و يا مشارکتي با اشخاص حقيقي و يا حقوقي در اين امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد ميدهد که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و يا موسسه ي ديگر را در اسرع وقت به مديريت سايت عبور اطلاع دهد.

تنها دارنده نام کاربري و رمز عبور، مشتري است. مسئوليت استفاده و حفاظت از رمز عبور و نام کاربري به عهده ي مشتري بوده و نيز هرگونه دريافت سفارش خدمات و پشتيباني از طريق آن نام کاربري و رمز عبور صورت ميگيرد.

کاربران متعهد ميشوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت نام و رزرو به صورت صحيح در وبسايت وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسئوليت عواقب بعدي اين عمل بر عهده ي کاربران خواهد بود.

عمليات خريد بليط در وبسايت عبور مشمول مجموعه ي قوانين و مقررات تجارت الکترونيکي بوده و هرگونه تخلف تحت پيگرد قانوني قرار خواهد گرفت. خريدار ضمن خريد اينترنتي بليط، متعهد ميشود که از کليه ي قوانين و مقررات خريد بليط آگاهي کامل دارد.

طبق مقررات سازمان هواپيمايي کشوري، مسئوليت کنسلي، تاخير يا تعجيل در زمان انجام پرواز، بر عهده ي شرکت هواپيمايي برگزار کننده ي پرواز است.

هنگام ثبت نام و رزرو بليط، اطلاعات اساسي مسافر همچون نام و نام خانوادگي، مسير ، ساعت ، تاريخ سفر، بايد به صورت صحيح وارد گردد. بطور مثال نام مسافر بايد به صورت صحيح وارد شود. امکان اصلاح نام مسافر پس از خريد نهايي بليط وجود نداشته و عبور، هيچگونه مسئوليتي در قبال اطلاعاتي که به اشتباه وارد شده اند بر عهده ندارد و براي اصلاح اطلاعات، مسافر ميبايست بليط را کنسل و مجدداً خريداري کند.